Current Status
Not Enrolled
Price
397
Get Started

Rekrutacja na Twoich zasadach...

Z wielką przyjemnością przedstawiam Ci kurs online, będący dokładnie tym, czego potrzebuje człowiek aby odnaleźć się z pewnością siebie podczas poszukiwania i wyboru pracy. To kurs, który wyposaża Cię we wszystkie niezbędne narzędzia, abyś gotowy i pewny stanął naprzeciw rynku pracy.

Setki godzin rekrutacji, sesji coachingu kariery i konsultacji zawodowych dały mi szeroką perspektywę na to, z czym borykają się kandydaci w procesach rekrutacyjnych. Dziesiątki a czasem nawet setki wysyłanych CV bez odpowiedzi, praca dla pracy, a nie dla życia,  marazm, brak perspektyw na zmianę i powszechne przekonanie, że tak już musi być. Z drugiej strony mamy świat rekruterów i pracodawców, którzy albo nie widzą właściwych kandydatów albo mają klęskę urodzaju i nie poświęcają tym właściwym wystarczającej ilości czasu i uwagi. 

W efekcie mamy sytuację, w której pracownik nie jest w pełni usatysfakcjonowany swoją pracą, traci motywację i spada jego efektywność a to finalnie przekłada się na wyniki biznesowe pracodawcy. Ani więc pracownik nie jest w miejscu w którym chce być, ani pracodawca nie ma pracownika,  którego chce mieć. Tracą obydwie strony.

CZAS TO ZMIENIĆ! I DLATEGO POWSTAŁ TEN KURS!

Nad samym programem i warstwą merytoryczną kursu pracowałem ponad rok. Zawarłem w nim wszystkie doświadczenia moje i moich kolegów po fachu rekruterskim. Zapraszam Cię w podróż, w trakcie której przeprowadzę Cię przez całą drogę od wyboru zawodu, poprzez zaplanowanie Twojej ścieżki kariery i tworzenie CV i listu motywacyjnego, aż po rozmowę kwalifikacyjną i pierwsze dni w pracy. 

Niech następna i wszystkie kolejne Twoje rekrutacje będą na Twoich zasadach!

Gotowy do drogi?

Gotowy “wziąć sobie tę pracę”?

DO DZIEŁA!!!

Co potrzebujesz zabrać w drogę?

Na pewno potrzebujesz:

  • Stabilne łącze internetowe
  • Dostęp do edytora tekstu na komputerze (Najlepiej MS Word)
  • Duuużo czystych kartek lub gruby zeszyt 
  • Długopisy i kolorowe zakreślacze

Przyda się też:

  • Dostęp do drukarki abyś mógł drukować arkusze zadań i ćwiczenia
  • Spokojna przestrzeń do pracy
  • Pozytywne nastawienie i uśmiech na twarzy podczas przerabiania lekcji 🙂

Ze swojej strony rekomenduję również założenie czegoś na wzór Zeszytu kariery, który będzie czymś na wzór kroniki i pamiętnika kariery w którym będziesz zapisywał wszystkie kluczowe momenty swojego życia zawodowego (Plan kariery, Osiągnięcia, Doświadczenia, Rozwiązania zadań z tego kursu, Ważne projekty). Dzięki temu za każdym razem, kiedy będziesz dokonywał/a zmiany swoim życiu zawodowym wszystko będzie w jednym miejscu 🙂

No, ale dość gadania, czas się wziąć za pracę!

Do dzieła!

Wspaniałej drogi!

A! I jeszcze jedno:

Pamiętaj o mailu w razie W. :

[email protected]

ZAMKNIĘTA GRUPA WSPARCIA REKRUTACYJNEGO:

Grupa-wsparcia.png

Do grupy wsparcia rekrutacyjnego będziesz mógł dołączyć po zakupie w tej lekcji:

Do zobaczenia!

Kurs zawartość

WPROWADZENIE
I. AUTOCOACHING TWOJEJ KARIERY
II. DOKUMENTY APLIKACYJNE I PROFIL NA LINKEDIN'IE, KTÓRE WSPIERAJĄ TWOJĄ KARIERĘ
III. ROZMOWA KWALIFIKACYJNA - PRZED I PO
Categories: